Böker Plus RBB Plain

Kód: 01BO050
Neohodnotené
€140 €116,67 bez DPH
Položka bola vypredaná…
Na dotaz

Detailné informácie

Podrobný popis

Jedná sa o otvárací taktický nôž vyvinutý inštruktorom sebeobrany Jimom Wagnerom.Je to obľúbený nož vojenských,policajných a bezpečnostných zložiek.
Čepeľ z ocele 440-C,zabezpečuje požadovanú odolnosť proti korózii.Je hladká a tvarovaná,brúsená z jednej strany.V otvorenom stave je ruka chránená proti pošmyknutiu oporou palca.Poistka sa nachádza na chrbte noža,aby sa absorbovali sily,ktorým može byť nôž vystavený pri použití.Rúčka je tvarovaná s protišmykovou štruktúrou z plastu,zosilneným sklenenými vláknami -Zytel.Na zadnej strane rúčky sa nachádza klip,spojený s trnom na rozbíjanie skla.


Celková dĺžka 23,0 cm.Dĺžka čepele 9,7 cm.Hmotnosť 176 g.Materiál rukoväte: Zytel

Dodatočné parametre

Kategória: Nože
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole:

Noze Boker

Nože Böker

Nože Böker, Böker Plus, Magnum.

Začiatok výroby nožov značky Böker v mestečku Remscheid sa počíta od dvadsiatich rokov 17. Storočia. Firmu založili bratia Herman a Robert v roku 1829 a už koncom roku 1830 pracovalo vo firme 64 kováčov, 47 brúsičov a veľa pomocného personálu. Týždenná produkcia bola 2000 kusov. Neskôr bola firma Heinr. Böker Baumwerk GmbH presťahovaná do Solingenu (Postfach 10 12 04 – 42612 Solingen). Teraz firma vyrába svoju produkciu v Nemecku, USA a Argentíne (Boker, Boker Plus, Boker Arbolito) a používa marketingovú značku Magnum. Firma Böker sama vyvíja nové typy a konštrukcie a zamestnáva niekoľko designérov. Nože sú vyrábané na CNC (počítačom riadené obrábacie stroje) s maximálnou kvalitou.